KONST / Litografier / Litografier 12993349
nr 1299 3349
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Litografier, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Portfölj, 4 st, "Den vita Cadilacen". Signerad, numrerad 37/100, oramade lösa blad, bladets mått: ca 70x100 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:26:20
6/1 00:36:39
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén